Jmenuji se Jana Trachtová a jsem majitelka školyKRÁSY. školaKRÁSY se řadu let zabývá tím, že učíme ženy jak se líčit a to velmi individuálním přístupem. Každá žena dostane do ruky štětec a sama na sobě se učí líčit. Krok za krokem, stín za stínem, linku za linkou. Vyzkouší si, zda ji jdou lépe teplé nebo studené stíny, kam se dává tvářenka, jak správně vybrat make-up a nebo jak úžasně vypadá s namalovanými rty.  Je to úžasný koncept. Klientky jsou nadšené a hlavně, ráno za 10 minut perfektně namalované. 

 

Velkou obrodou prošla škola KRÁSY na podzim 2014 a to jednou mojí zkušeností. Po druhém dítěti se mi tak trochu změnila postava :-) pár kilo navíc a já se necítila v kůži respektive v oblečení, které jsem měla ve skříni. Ta ovšem byla pěkně přeplněná. Stávala jsem před skříní a nevěděla co na sebe. Myslím, že řada z Vás ten pocit beznaděje zná. Bouchla jsem do stolu a vydala se hledat pomoc. Našla jsem úžasnou stylistku Žanetu Kantorovou a objednala si u ní jak organizaci šatníku, tak osobní účast při nákupech. Wow, wow, wow, to byla paráda!! No, třídění šatníku a loučení se s oblíbenými kousky, které už mi jaksi nebyly, nebylo úplně lehké, ale čekalo nás nakupování nových, báječných, krásných kousků. Teď mám ve skříni pár věcí, pěkně vyvěšených na ramínku, ale za to parádních. Vše je kombinovatelné jedno jde k druhému a k třetímu, žádné dlouhé rozmýšlení, co si vezmu na sebe, je prostě krásné. A stačilo tak málo!! 

 

Zjistila jsem, že spousta žen o takové službě vůbec neví nebo si myslí, že je jen pro celebrity, proto jsem se rozhodla změnit svět nakupování a službu osobní stylistky udělat veřejně známou a dostupnou pro jakoukoli ženu. Žaneta Kantorová se stala součástí týmu školyKRÁSY a právě teď se o jednu z Vás stará :-)

Mgr. Jana Trachtová
zakladatelka a majitelka školyKRÁSY