Všeobecný problém je, že ze svého šatníku nosíte pouze 15% až 20%. Zbytek věcí, které jsou ve Vaší skříni, se prostě nevyužívají. Často tedy získáváte falešný pocit plnosti šatníku a s tím rovněž přichází neustálý pocit “nemám co na sebe”.

Rozebereme s vámi jednotlivé kousky a poradíme, co se k vám hodí, co již do vašeho šatníku nepatří, co chybí a co je a co není vhodné pro vaši postavu. Jakmile bude mít váš šatník řád a bude složen z věcí, které vám 100% sluší, pak bude pro vás radostí otevírat vaši skříň.

 

 

 

 

 

 

 

Pro koho je služba určena:

  • Pro všechny ženy, které mají pocit, že nemají co na sebe a skříň jim praská ve švech
  • Pro ty, jejichž šatník je jednotvárný, hůře kombinovatelný
  • Pro ty, které si myslí, že jim v šatníku něco chybí

Co služba zahrnuje: 

  • úvodní seznámení a rozbor osobního stylu klienta
  • rozebereme s Vámi jednotlivé kousky a poradíme, co se k Vám hodí a co již do Vašeho šatníku nepatří
  • poradíme co je a není vhodné pro Vaši postavu (chyby při výběru)
  • doporučíme vhodné střihy, barvy, doplňky (triky pro bezchybný vzhled, umění kombinace)
  • jednoduché oživení stávajícího šatníku pomocí doplňků

Délka konzultace: 2,5 – 3 hodiny

Cena: 2 500 Kč

 

Ano, chci si objednat tuto službu, ozvěte se mi!