Módní poradna

Všeobecný problém je, že ze svého šatníku nosíte pouze 15% až 20%. Zbytek věcí, které jsou ve Vaší skříni, se prostě nevyužívají. Často tedy získáváte falešný pocit plnosti šatníku a s tím rovněž přichází neustálý pocit “nemám co na sebe”.

Rozebereme s vámi jednotlivé kousky a poradíme, co se k vám hodí, co již do vašeho šatníku nepatří, co chybí a co je a co není vhodné pro vaši postavu. Jakmile bude mít váš šatník řád a bude složen z věcí, které vám 100% sluší, pak bude pro vás radostí otevírat vaši skříň.

 

 

 

 

 

 

 

Mýtus, že služby osobních stylistů jsou dostupné jen celebritám a lidem, kteří dokonalý vzhled potřebují ke své profesi, dávno neplatí. Spolehnout se na pomoc profesionálů může každý, kdo si neví rady s oblékáním a nakupováním oblečení. Ne vždy to, co jsme zvyklí nosit, je právě to, co nám sluší. Lidé často utrácejí za věci, které pak jen zabírají místo ve skříni. Najít svůj vlastní styl je jako najít svou vlastní identitu.

 

Nakupování s módní stylistkou zabere celkem 3,5 hodiny, začíná základní konzultací a definováním vhodného stylu oblečení s respektem k osobnosti, následuje výběr oblečení, osobní poradenství a individuální asistence při nákupech ve vybraných obchodech. 

Prioritou zůstává ponechat vaši originalitu a najít nový směr a styl, který odpovídá vaší osobnosti. 

 

 

 

Pro koho je kurz určen:

  • Pro všechny, kteří milují módu a chtějí se naučit jak vybírat oblečení a doplňky v obchodech pro sebe či pro ostatní.