Po kurzu business líčení vás lidé začnou vnímat jako mávnutím kouzelného proutku jinak. Budete pro ně nejen atraktivnější, ale i sympatičtější a důvěryhodnější. Kouzlo tohoto business líčení spočívá především v dokonalé fixaci, ale i tónu make-upu, ultrajemnými barvami a krásnými rty, které vás jako celek jemně prozáří.

Business look je určen všem ženám, které o sebe chtějí pečovat profesionálním způsobem, zdokonalit svůj vzhled a rozzářit tvář, ať už pro mimořádné příležitosti či jen proto, aby se cítily dobře a sebevědomě. Kurz je vhodný pro tiskové mluvčí, moderátorky a ženy které potřebují mít dokonalý make-up během celého dne.

Předmět kurzu:

Nejkomplexnější kurz zaměřený na fixaci, kvalitu a správný odstín make-upu. Důraz je kladen na správné stínování tváře, očí a vykreslení rtů, výběr barev očních stínů a rtěnky, která je v business líčení nezbytností. Součástí kurzu je i speciální líčení pod brýle. Líčení si budete aplikovat sama na sobě, tak abyste si co nejvíce osvojila techniky líčení.

Délka kurzu: 2 hodiny

Počet účastníků: pouze 1

Dny konání kurzu: dle potřeby klientky

Cena za osobu: 1 550 Kč

 

Ano, chci si objednat tento kurz, ozvěte se mi!